Україна Футбол Інтернешнл

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією футболу України в лютому 1994 року. 3 самого початку своєї діяльності воно отримало статус ексклюзивного комерційного партнера Федерації Футболу України з реалізації телевізійних, рекламних та інших комерційних прав. З моменту створення УФІ набуло значного досвіду у сфері маркетингу комерційних прав і впевнено продовжує діяти визначаючи все нових та нових офіційних партнерів та спонсорів збірних команд України як на українському, так і на міжнародному ринках.

 Завдяки контрактам, підписаним УФІ, український футбол підтримували відомі в Україні та за її межами компанії: Coca Cola, Samsung, JVC, Mazda, Lotto, Puma, McDonalds. А також українські виробники товарів та послуг – «Рогань», «Утел», «Нафтогаз України», «Мягков», «Златогор», «Олімп», «Старий Друже», Nemiroff, UMC (тепер вже МТС), «Борис» та ін. Усі офіційні партнери та спонсори отримали комплекс найпрестижніших рекламних послуг, а також ефективну комунікаційну платформу для просування своїх брендів.

 Наприкінці 2008 року ФФУ затвердила нову концепцію співробітництва зі спонсорами та партнерами, створивши проект «Команда найкращих брендів», які підтримували Національну збірну на її шляху до Євро-2012. Ця ідея передбачає об'єднати зусилля найкращих брендів, що працюють на ринку Украйни, аби отримати необхідне матеріальне й моральне підґрунтя для Національної збірної команди України. Разом із тим, «Команда найкращих брендів» передбачає глобальну допомогу вітчизняному футболові - від масового до головної команди країни. До числа «Найкращих брендів» вже увійшли ВАТ «Укртелеком», АТЗТ «Міжнародні Авіалінії України», компанія «Торговий дім «НІКО», УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» та торгові марки «Ceresit»,  «Чернігівське пиво»,  «adidas», «ТНК».

 УФІ – одна з перших комерційних структур в Україні, яка запровадила маркетинг по продажу телевізійних, рекламних, та інших комерційних прав у сфері спорту (після корпорації Інфоспорт), а в футболі УФІ було новатором в цій справі. Бути першим означає бути новатором у всьому, а також впроваджувати та підтримувати високі стандарти, дотримуватися яких справа честі!